Manufacturer Part Number: WSU120-0700-R
Category:
Product Type: Power Supplies 电源
Description:
100-240V Wall Plug-In Pwr Supply 12.0VDC@700mA cUL/CE, Center NEG, PLUG = 2.1mm(ID) x 5.5mm(OD) x 11mm(L)