Manufacturer Part Number: VMP-R250-1.0-U
Category: ,
Product Type: Chip Resistors
Description:
RESISTOR - ISA-PLAN SHUNT, 0.25 Ohms
Datasheet
Standard Pack Quantity (SPQ):
Package Type: REEL
VMP-R250-1.0-U
制造商
Isabellenhuette
Packaging Type
REEL
产品类型
Chip Resistors
Factory Lead Time: Please Contact Us
price
相关产品
占位
CSRL3-0R00075F8
RES SMD 750 UOHM 1% 3W 2512