Manufacturer Part Number: VMK-R022-1.0-U
Description:
RESISTOR - ISA-PLAN SHUNT, 0.022Ohms
Package Type: REEL
VMK-R022-1.0-U
相关产品
CSR2512B0R005F
RES 0.005 OHM 1% 2.5W 2512