Manufacturer Part Number: VMK-R012-1.0-U
Description:
RESISTOR - ISA-PLAN SHUNT, 0.012Ohms
Package Type: REEL
VMK-R012-1.0-U
相关产品
CSR2512A0R025F
RES 0.025 OHM 1% 2W 2512