Manufacturer Part Number: TLD1020-24-C0350
Category:
Product Type: Power Supplies 电源
Description:
Input: 90-300 VAC @ 47/63 Hz; Output: .350 Amp @ 12-24V, 20W. Safety Approvals: cUR, RU
Datasheet
Standard Pack Quantity (SPQ): 1
Package Type: BULK
TLD1020-24-C0350
制造商
Triad Magnetics
Packaging Type
BULK
产品类型
Power Supplies 电源
Factory Lead Time: Please Contact Us
price
相关产品
ABU125-240
Power Supply, Input: 90-264Vac PFC, 50/60Hz, Output: 24Vdc, 5.2A, 100W (125W w/fan). Safety Approvals: cRU, RU, TUV, CB, CE