Manufacturer Part Number: Q-150K-3/64-02-QB6IN-32
Category: ,
Product Type: Heat Shrink Tubing
Description:
HEATSHRINK 3/64""-6"" CLEAR
Datasheet
Standard Pack Quantity (SPQ): N/A
Package Type: BULK
Q-150K-3/64-02-QB6IN-32
制造商
Qualtek
Packaging Type
BULK
产品类型
Heat Shrink Tubing
Factory Lead Time: Please Contact Us
price
相关产品
Straight SMB Plug to Right Angle SMB Plug Cable Assembly, RG316 Cable
415-0003-MM150
Straight SMB Plug to Straight SMB Plug Cable Assembly, RG316 cable, 150 mm/ 5.9"
415-0001-MM750
Right Angle SMB Plug to Right Angle SMB Plug Cable Assembly, RG178 Cable, 750 mm/ 29.53"