Manufacturer Part Number: Q-150K-1/2-01-SS50M
Category: ,
Product Type: Heat Shrink Tubing
Description:
HEATSHRINK 1/2""-50M BLACK
Datasheet
Standard Pack Quantity (SPQ): N/A
Package Type: BULK
Q-150K-1/2-01-SS50M
制造商
Qualtek
Packaging Type
BULK
产品类型
Heat Shrink Tubing
Factory Lead Time: Please Contact Us
price
相关产品
Straight SMB Plug to Right Angle SMB Plug Cable Assembly, RG316 Cable
415-0003-M1.0
Straight SMB Plug to Straight SMB Plug Cable Assembly, RG316 Cable, 1000mm/ 39.4"
415-0003-MM150
Straight SMB Plug to Straight SMB Plug Cable Assembly, RG316 cable, 150 mm/ 5.9"