Manufacturer Part Number: MPP10-48S24A
Description:
DC/DC CONVERTER isolated / 10W/ Vout:24
Package Type: Tube
MPP10-48S24A
相关产品
AEU65-480
Power Supply, Input: 90-264Vac PFC, 50/60Hz, Output: 48Vdc, 1.35A, 65W. Safety Approvals: cRU, RU, TUV, CB, CE
AEU65-120
Power Supply, Input: 90-264Vac PFC, 50/60Hz, Output: 12Vdc, 5.4A, 65W. Safety Approvals: cRU, RU, TUV, CB, CE
ALS50-5
Input: 90-260Vac@47/63Hz. Output: 24Vdc, 2.1 Amp, 50.4W. Safety Approvals: c?U, ?U, TUV, CE
ABU125-150
Power Supply, Input: 90-264Vac PFC, 50/60Hz, Output: 15Vdc, 8.4A, 100W (125W w/fan). Safety Approvals: cRU, RU, TUV, CB, CE