Manufacturer Part Number: MPM20-12S12
Category: ,
Product Type: DC/DC Converter
Description:
DC/DC CONVERTER isolated / 20W/ Vout:12
Datasheet
Standard Pack Quantity (SPQ): 10
Package Type: Tube
MPM20-12S12
制造商
P-DUKE
Packaging Type
Tube
产品类型
DC/DC Converter
Factory Lead Time: 20 Weeks
price
相关产品
AEU65-360
Power Supply, Input: 90-264Vac PFC, 50/60Hz, Output: 36Vdc, 1.8A, 65W. Safety Approvals: cRU, RU, TUV, CB, CE