Manufacturer Part Number: CMK-R050-5.0
Category: ,
Product Type: Chip Resistors
Description:
RESISTOR - ISA-PLAN SHUNT, 0.05 Ohms
Datasheet
Standard Pack Quantity (SPQ):
Package Type: REEL
CMK-R050-5.0
制造商
Isabellenhuette
Packaging Type
REEL
产品类型
Chip Resistors
Factory Lead Time: Please Contact Us
price
相关产品
占位
CSRL3-0R0015F8
RES 0.0015 OHM 1% 3W 2512