Manufacturer Part Number: CMK-R025-1.0
Category: ,
Product Type: Chip Resistors
Description:
RESISTOR - ISA-PLAN SHUNT, 0.025Ohms
Datasheet
Standard Pack Quantity (SPQ):
Package Type: REEL
CMK-R025-1.0
制造商
Isabellenhuette
Packaging Type
REEL
产品类型
Chip Resistors
Factory Lead Time: Please Contact Us
price
相关产品
占位
CSRL3-0R01F8
RES 0.01 OHM 1% 3W 2512