Manufacturer Part Number: BVT-M-R001-5.0
Description:
RESISTOR - ISA-WELD SHUNT, 0.001Ohms
Package Type: REEL
BVT-M-R001-5.0
相关产品
CSR2512C0R1F
RES 0.1 OHM 1% 3W 2512