Manufacturer Part Number: BVT-I-R005-5.0
Description:
RESISTOR - ISA-WELD SHUNT, 0.005Ohms
Package Type: REEL
BVT-I-R005-5.0
相关产品
CSR2512C0R01F
RES 0.01 OHM 1% 3W 2512