Manufacturer Part Number: 62-03-1015-PAD70TPA
Category: ,
Product Type: Gap Filler Pad
Description:
THERM-A-GAP PAD70TPA 7.0 W/M-K G 7.0W/m-K, Thickness 0.0300" (0.762mm)
Datasheet
Standard Pack Quantity (SPQ):
Package Type: BULK
62-03-1015-PAD70TPA
制造商
Parker Chomerics
Packaging Type
BULK
产品类型
Gap Filler Pad
Factory Lead Time: Please Contact Us
price
相关产品
06450-SS
FAN FILTER/SCREEN STEEL 120MM
POWER CORD FAN 45DEG ANGLE 24""
06250-SS
FAN FILTER/SCREEN STEEL 60MM
06362-B
FAN FILTER ANODIZED BLACK 92MM