Manufacturer Part Number: 61-12-0909-PAD30G
Category: ,
Product Type: Gap Filler Pad
Description:
THERM-A-GAP PAD30G 3.2 W/M-K GAP 3.2W/m-K, Thickness 0.120" (3.05mm)
Datasheet
Standard Pack Quantity (SPQ):
Package Type: BULK
61-12-0909-PAD30G
制造商
Parker Chomerics
Packaging Type
BULK
产品类型
Gap Filler Pad
Factory Lead Time: Please Contact Us
price
相关产品
06450-SS
FAN FILTER/SCREEN STEEL 120MM
POWER CORD FAN 45DEG ANGLE 24""
06250-B
FAN FILTER ANODIZED BLACK 60MM
POWER CORD FAN STRAIGHT 50""