Manufacturer Part Number: 60-12-4661-T500
Category: ,
Product Type: Insulator Pad
Description:
THERM PAD 25.4MM DIA W/ADH GREEN 2.1W/m-K, Thickness 0.0100" (0.254mm)
Datasheet
Standard Pack Quantity (SPQ):
Package Type: BULK
60-12-4661-T500
制造商
Parker Chomerics
Packaging Type
BULK
产品类型
Insulator Pad
Factory Lead Time: Please Contact Us
price
相关产品
06250-M
FAN FILTER MILL (NO FINISH) 60MM
POWER CORD FAN STRAIGHT 60""
POWER CORD FAN STRAIGHT 50""
07100-SP072
POWER CORD W/PLUG STRAIGHT 72""