Manufacturer Part Number: 415-0201-MM500
Category: ,
Product Type: RF Cable Assemblies
Description:
Reverse Polarity-SMA Bulkhead Jack to Reverse Polarity-SMA Plug Cable Assembly, RG174, 500mm, 19.7"
Datasheet
Standard Pack Quantity (SPQ):
Package Type:
415-0201-MM500
制造商
Cinch Connectivity Solutions Johnson
产品类型
RF Cable Assemblies
Factory Lead Time: 12
price
相关产品
415-0001-M1.0
Right Angle SMB Plug to Right Angle SMB Plug Cable Assembly, RG178 Cable, 1000mm/ 39.4"
Right Angle SMB Plug to Right Angle SMB Plug Cable Assembly, RG178 Cable
415-0003-MM150
Straight SMB Plug to Straight SMB Plug Cable Assembly, RG316 cable, 150 mm/ 5.9"